
Сортування сміття не твоє? Ми переконаємо тебе в протилежному☝️
⠀
Щорічний об’єм викидів побутових відходів в Україні становить близько 50,5 млн. тонн‼️Ця цифра включає у себе харчові відходи, папір, картон, деревину, металобрухт чорних і кольорових металів, кістки, шкіру, гуму, текстиль та скло. За даними статистики, на сучасному етапі розвитку суспільства кожна людина у середньому за одну добу створює від 2 до 3 кг твердих побутових відходів.😱
⠀
Зараз світ взяв курс на переробку та раціональне використання і утилізацію відходів. Деякі модні бренди виготовляють з вторинних речей новий одяг та різні аксесуари, інші компанії - дають друге життя старій техніці.🦸♀️
⠀
Чистота дороги, по якій тобі йти, залежить у першу чергу від тебе. Приєднуйся до нашого Еко Марафону. Нам потрібна чиста країна та здорові люди.😇

Машина - це комфортно та круто, але чи задумуємось ми про те, що відбувається за вікном нашої зручної автівки?
Забруднення повітря, глобальне потепління, нераціональне використання природних ресурсів - така вона є, вартість нашого комфорту.
Західний світ почав шукати альтернативу. Деякі країни обрали велосипеди, інші - масово пересідають на електрокари.
Ми вирішили розібратись, які основні переваги еко - автівок та чи готова Україна на національному рівні запровадити такі зміни.
Переваги:
👍Відсутність викидів у атмосферу
👍Надійність та тривалий термін експлуатації
👍Джерело енергії- електрика, а не нафта
👍Менше шумів на дорогах.
⠀
Недоліками еко-авто для більшості українців є висока вартість та мала кількість станцій для заряду. Проте, уряд обіцяє запустити програму, яка зробить цей транспорт доступнішим .Сподіваємось, що скоро вулиці нашої країни стануть тихішими, а повітря - чистішим

Ми маємо дуже важливу екологічну новину! 🌍Європарламент заборонив використання одноразових пластикових виробів🚯.
⠀
✅До 2021 року в ЄС будуть заборонені: пластикові столові прилади одноразового використання (виделки, ножі, ложки та палички для їжі), одноразові пластикові тарілки, пластикові соломинки для напоїв, ватні палички, харчові контейнери і чашки з пінополістиролу.
⠀
Це дуже важливий крок людства назустріч природі. Давайте підтримаємо ініціативу і доведемо, що українці вміють турбуватися про світ, в якому вони живуть.🙌

♻️ Якщо ти хочеш почати сортувати сміття, то збережи цю інформацію. Сьогодні ми розкажемо, який пластик підлягає переробці:
✔️ пляшки (з маркуванням PET або PETTE), пляшки і флакони (з маркуванням HDPE, PEHD, PE), а також кришки, поліетилен (у вигляді плівки), поліпропілен (у вигляді плівки, флаконів або контейнерів), полістирол, упаковки Tetra Pak, Pure Pak.
‼️На переробку не приймуть: непрозорі кольорові пляшки PET чорного, білого і жовтого кольорів, пластик без коду переробки, ПВХ, а також обгортки від цукерок, коктейльні трубочки і зубні щітки.

Ще одна країна Скандинавії зробила рішучий екологічний крок вперед💚. Уряд Норвегії прийняв рішення про відмову видобування нафти біля Лофотенських островів у Арктиці☝️. З точки зору економічної політики, це втрата мільйонних доходів від експорту. Проте, норвезький нафтовий фонд залишається підтримувати екологічні ініціативи, виділяє значні кошти на сонячну і вітрову енергетику, відмовляється інвестувати в нафтові та газові компанії.
⠀
Ця новина зробила наш день ще зеленішим!🤓

Жителі Лондона тепер платять за забруднення повітря.♻️
З 8 квітня у силу вступає закон, який зобов'язує мешканців столиці платити кожен день по 16,3 $. Нововведення стосується власників дизельних машин, які старше 4 років.
Мер столиці заявив, що підтримує новий закон, тому що в місті є десятки тисяч людей, які страждають від астми через забруднене повітря.

Не можеш зрозуміти, куди віднести сміття на переробку😕? Тоді час скористатись Recycle Map🕵️♀️. Не знаєш, що це і як воно працює? Ми розкажемо!
⠀
🌿Recycle Map − cоціальний проект, створений для сприяння і популяризації сортування та вторинного перероблення відходів. Головна мета проекту − забезпечити зручний та відкритий доступ до інформації про розташування пунктів збору матеріалів, які підлягають переробці.
⠀
Як користуватись? Дуже просто. Заходиш на сайт recyclemap.org та шукаєш найближчий пунк переробки у своєму місті.
⠀
☝️Найголовніше, що цей проект не є комерційним. Його засновниками є такі самі еко-френдлі люди, як і ми з тобою. Насправді, розумно використовувати вторинну сировину не важко, адже всі необхідні ресурси для цього у громадян уже є.